Restorant

DSC_5349

Bie ne sy Qendra Tregtare Eiba, ku ndodhet edhe Restoranti i njohur i qarkut te Dibres Piceri “THE SMOKE”. Ku ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale Dibrane tipike me karakteristikat e zones te gershetuar me ate mesdhetare. Te ndodhur kudo ku kerkohet cilesia me e larte e gatimit dhe konforti maksimal……

Bar

1000011_654838287899891_65126821_n

Bar ne Qendren Tregtare “Eiba” ndodhet ne nje hapesire te gjere. Eshte vendi perfekt per te kaluar nje mbremje te kendshme ose nje pasdite clodhese nen tingujt e nje muzike te zgjedhur ku fare mire pas shetitjen qe ben ne dyqanet e Eiba shlodhesh ne Barin e Eiba me dizajnin e tij modern te rinovuar rishtazi….

Kend Lojrash

42508838_294977131093056_2139131925179138048_o

Këndi i lojrave për fëmijë është propozuar të jetë një ambient me një lodër komplese të përbërë nga disa elemente si: Kolovajse, Rrëshqitëse, Shkallë ngjitëse prej druri dhe litari, Mur alpin për ngjitje, Pishinë rëre për të luajtur fëmijët e grup-moshës 1- 3 vjeç, Biçikletë lëkundëse, Rrotulluese

Rreth Nesh (Eiba)

KOMPLEKSI ‘EIBA’_pjese e biznesit ‘Zuna shpk’, eshte padyshim kompleksi me i madh tregtar dhe argetues ne qytetin e Peshkopise dhe jo vetem /… KOMPLEKSI ‘EIBA’ : Aty ku koha kalon me te shpejte !

 

EIBA CENTER ofron pervecse dyqane te kategorive te ndryshme edhe marketin e produkteve ushqimore si dhe: Piceri & Restorant komod ku familjare, miq ose kolegtive te ndermarrjeve ose institucioneve te ndryshme kalojne momente te kendshme ne Qendren Tregtare te Eibas.

 

Ku nuk mungon edhe Bar-i me nje hapsire te madhe gjithashtu ka dhe taracen e arreduar; Bar ne nje super tarace te arreduar me baze drurin dhe me nje panorame mahnitese , dyqane , lojera per femije; Supermarket dhe marka lider ne vend; Parking, Magazina….

Evente te ndryshme te Eiba Center

Qendra Tregtare EIBA sic dihet ka dhe nje salle te madhe me nje hapsire dhe nje pamje fantastike ku evente te ndryshme si pershembull:

Festa dhe ditelindje familjare, aktivitete te rinise te gjimnazeve apo shkolla 9-vjeçare qe ato organizojne ne qytetin e Peshkopise dhe vete Eiba organizon festa te ndryshme me kengtar te njohur ku pasqyrohen edhe te kanali jone i webit.

DYQANE

VESHJE

veshje eiba

Dyqane me veshje per te gjitha grupmoshat si per meshkuj dhe per femra ku nuk mungon gama per femijet e vegjel nga 0-7 vjeç  etj.

MARKET

market

Ne SuperMarket ndodhen kategori te ndryshme ushqimore ku bejne pjese te gjitha. Gjithashtu dhe pijet, fruta dhe perime te fresketa etj.

Eiba Center e vetmja Qender Tregtare ne Peshkopi, Diber.